KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246406
nr 1424 6406
Vladimir Kuznetzov, Signerad, Strandvägen. Olja på duk, 60x80, yttermått inklusive ram: 68x90 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:38:31
700 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr